English Deutsch cz

Blog

SVATEBNÍ LÍČENÍ.Svatba je pro každou ženu jedním z těch nejkrásnějších a zároveň nejzodpovědnějších dnů v životě. Která by si nepřála zapamatovat si tento den navždy?   Svatební líčení je neodmyslitelnou součástí a doplňkem jakýchkoliv svatebních šatů, proto se musí zvolit tak, aby dokonale ladilo se stylem a osobností nevěsty. Přece jen existují určitě specifické vlastnosti, které svatební líčení obnáší. Tou nejzásadnější je, že líčení se obvykle dělá jednou za život, a veškerá pozornost hostů a fotografa se bude upírat pouze k nevěstě, proto líčení musí být dokonale provedené.

Vhodná volba líčení pro jednotlivé typy vlasů.

Svatební líčení se musí zvolit tak, aby ladilo především s barvou vlasů a očí. Každá žena, ať již má vlasy přírodní nebo obarvené, volí barvu podle jejího odstínu pokožky, životního stylu, osobnosti a tak dále. Proto je dobré se řídit některými zásadami, které platí pro určitou barvu vlasů.

Pro brunety.

Tmavovlasé ženy si mohou zcela směle dovolit použití tmavších barev a odstínů v líčení. Pro líčení brunet doporučujeme zvolit tmavší odstíny tonálního krému, růže, stínů, očních linek a rtěnky. Je určité vhodné udělat obočí o dva odstíny tmavší, než vlasy, ale rozhodně musíte zachovat tutéž barevnou škálu. Je to důležité pro to, aby svatební líčení nebylo příliš křiklavé a „zářivé“ – umírněné tony jsou vždy v kurzu.

Pro blondýny.

Ženám se světlou barvou vlasů doporučujeme používat něžné broskvové odstíny, nikoliv však růžové, jinak se nedodrží zásada umírněnosti tonů, a celé líčení může velmi nepěkně vynikat. Doporučujeme používat něžné odstíny tonálního krémů, stínů, tužek na očí, růží a rtěnky, které by vůbec neměly konfrontovat s přírodním odstínem pleti nevěsty. Tip: pokud jste se rozhodla pro klasickou variantu líčení, a oční linky budou mít ostrá zakončení, doporučujeme zvolit šťavnatější barvu rtěnky.

Pro zrzky.

Ženy se zrzavými vlasy mají zpravidla velmi světlou pokožku. Proto se doporučujeme upřít spíše k mírným odstínům, a nepoužívat příliš silnou vrstvu tonálního krému – bude to vypadat velmi nepřirozeně a hrubě. Doporučujeme raději zvolit BB krém nebo lehkou bázi, která se splývá s přírodní barvou pokožky. Pokud na tváři jsou pihy, pak při volbě odstínu je vhodné zaměřit se na odstín pokožky. Tato logika je odůvodněna tím, že pokud budete volit ton podle pih, pak odstín tváře bude příliš tmavý. Drobné nedokonalosti můžete zabarvit concealerem (tj. korektorem), který je o jeden odstín světlejší, než pokožka. Neporušitelné pravidlo: bronzery jsou zakázány. Protože zrzavá žena s nepřirozeně opálenou tváří vypadá tak, jako kdyby ta tvář vůbec nebyla její.

Závěrem…

Svatební líčení je procesem poměrně komplikovaným, který bychom radili svěřit do rukou odborníka. Je naprosto neoddělitelnou součástí svatby, a pokud se domníváte, že zvládnete se nalíčit sama nebo pomoci kamarádky, může se stát, že líčení bude provedeno špatně, nebo že nebudete vypadat přirozeně. Nenechte si zkazit tak významný den, zvolte profesionálního vizážistu.(http://www.esmina.cz/)


SVATEBNÍ OZDOBY DO VLASŮ

SVATEBNÍ OZDOBY DO VLASŮ Svatební den je nejkrásnějším dnem v našem životě. Je tak vzrušující a plný příjemných starostí! Když už je dokonale promyšlen každý detail svatebního obřadu, hostiny i zábavy pro hosty, zbývá


NEJOBLÍBENĚJŠÍ SVATEBNÍ ZVYKY A TRADICE

NEJOBLÍBENĚJŠÍ SVATEBNÍ ZVYKY A TRADICE Čeká Vás brzy svatební den a nemůžete se rozhodnout, kterými tradicemi se inspirovat a které naopak vynechat? V tomto článku najdete výčet nejběžnějších svatebních zvyků a tradic dodržovaných v Česku.


SVATEBNÍ ŠATY PRO ROK 2017: BUDOUCÍ NEVĚSTY ROZHODNĚ MAJÍ Z ČEHO VYBÍRAT!

SVATEBNÍ ŠATY PRO ROK 2017: BUDOUCÍ NEVĚSTY ROZHODNĚ MAJÍ Z ČEHO VYBÍRAT! Požádal vás o ruku, a tak teď plánujete svůj velký den? Nebo vás prostě jen zajímá, jaké jsou trendy ve svatební módě? Přinášíme pro vás to nejlepší z newyorských přehlídek!

 

IVADIAS. February 20th, 2018   COPYRIGHT   2015. KOPÍROVÁNÍ JE DOVOLENO POUZE S ODKAZEM NA ZDROJ. 

Váš koš je prázdný