English Deutsch cz

Jak objednat

Mgr. Inna Biriulinová

 

Samozřejmě, že jo. Vždy máme na ukázku pár modelů, díky kterým si budete moct udělat vlastní obrázek. Napište nám, nebo zavolejte a určitě se domluvíme.  


Přijímáme platby na bankovní účet, na který můžete poslat peníze  bankovním převodem, a také zasíláme šaty PPL dobírkou. Další možností je osobní předání peněz na  Praze 9.


Ano. Rádi vám pošleme šaty i tam.


Šaty ušijeme a doručíme do 5-6 týdnů. Pokud do vaší svatby nezbývá moc času, můžeme je ušít i o dost rychleji. Raději nám vždy při objednávce napište termín svatby do poznámek a my se postaráme o to, abyste měla šaty včas.


Ano, to vám garantujeme. Spousta nevěst říká, že jsou ve skutečnosti ještě hezčí.Záloha je vždy 50 % z celkové ceny.  


 Šaty Vám upravíme a za to nic platit nemusíte. Délku a nebo zip. 

 


OTÁZKY, PŘIPOMÍNKY, COKOLIV 

 

 

 

Požadovaný model můžete vybrat z našeho katalogu.

Od roku 2016 na webových stránkách IvaDias.cz najdete internetový obchod zaměřeny na šaty: svatební, společenské, plesové a  doplňky k nim.
Značkové šaty od návrhářů( Inna Biriulina www.ivadias.com ) a Oksana Pravnyk (www.anne-mariee.com)dokonalé ušity a hezké padnou na vaší postavu díky dlouholeté zkušeností a  profesionalismu.
Šaty, objednané na našem e-shopu mají příjemné ceny, budou ušity z kvalitních látek a na vaši postavu. I když jste během svatebního zmatku zhubnete, šaty Vám vždycky upravíme v Praze, a to zdarma.  

Šaty Vám ušijeme do 5-6 týdnů,  ale minimální dobu pro objednání doporučujeme 3 měsíce před svatbou - ale nezaručíme Vám, že Vás vezmeme, když toho budeme mít hodně a většinou to tak je.

Při objednaní šatů potřebujeme od vás míry( základní: prsa, pas, boky a délka) a Vy zaplatíte zálohu, která činí  50 % z celkové částky zakázky.

Zbývající částku zaplatíte, až jsou šaty hotové a můžete si je vyzvednout.

Korzety pod šaty jsou vzhledem k Vaší postavě propracovány do nejmenších detailů, budete se v nich cítit pohodlně, budete vypadat elegantně a dokonale.

Můžete si vzít míry sama. Tři míry jsou základní, a to obvod prsou, obvod pasu a obvod boků. Je lepší provést měření ve dvou nebo před zrcadlem. Podle získaných rozměrů můžete stanovit svoji velikost.

Důležitá též bude délka sukně od pasu až na podlahu s podpatky a se spodničkou( když ji budete mít).

Nutný je také údaj o výšce podpatků. (Zvláště pak při šití krajkových šatů nebo šatů s krajkovým lemem na dolním okraji sukně).

 Cena šatů bude záviset na náročnosti zpracování zakázky, například, na požadavku ušití šatů v krátké lhůtě.

  Při šití svatebních šatů z vašeho vlastního obrázku cena za šití od 13500 korun plus látky. Obvyklé je to jedinečné šaty a proto i cena výš, než cena šatů z katalogu. Většinou potřeba při takovém šití dva zkoušení s podpatky.

 

  • Ceník svatebních šatů

    Ušití na míru a zakoupení 13 000 Kč - 50 000 Kč, půjčení 70 % od cele částky.

    Cena za ušití svatebních šatů z katalogu,či jednoduchých šatů je od 10 000 korun + látky, korzetu - od 4000 korun + látky.
  • Je to nejlepší poměr ceny a kvality!

Jestliže jste se rozhodli učinit objednávku, je nejlepší udělat to co nejdříve.

Jestliže si objednáte ušití šatů u nás, budete nejpůvabnější, neopakovatelnou a žádoucí.


 

 

IVADIAS. December 14th, 2018   COPYRIGHT   2015. KOPÍROVÁNÍ JE DOVOLENO POUZE S ODKAZEM NA ZDROJ. 

Váš koš je prázdný