English Deutsch cz

Svatební šaty IvaDias Praha

Prodej, šití na míru a půjčování šatů.

      Svatební šaty šijeme, prodáváme a půjčujeme už více než 20 let. Značka svatebních šatů IvaDias byla založena v roce 2014. Jedná se o elegantní, individuální a moderní svatební šaty.

Svatba je jedním z nejšťastnějších okamžiků v životě každé ženy. Která by si nepřála zapamatovat si tento den navždy? Krásné, výjimečné a komfortní šaty jsou zárukou toho, že se nevěsta bude cítit šťastně. 

       Dívky velmi často nemají zcela standardní postavu. Některé jsou hodně hubené, jiné mají kypré tvary. Vybrat oblečení pro dívky těchto postav je hodně obtížné. Šaty Vašich snů, které vyzdvihují přednosti postavy a skrývají její nedostatky, které odpovídají velikosti a výšce Vaší postavy a přitom vyjadřují Vaši neopakovatelnost, lze ušít pouze na zakázku. Šaty mohou být zhotoveny z látek jakékoliv kvality a barvy, mohou mít různé zpracování. Nadto není potřeba se stresovat při vyhledávání materiálů, látky kupujeme od českých, portugalských, italských a anglických výrobců.

        Šaty IvaDias budou splňovat Vaše požadavky a představy, ideálně padnou Vaší postavě, budou svého druhu jedinečné a svojí kvalitou budou odpovídat šatům evropských designérů, které jsou v jejich módních salonech o mnoho dražší.

Zde můžete proměnit svůj sen ve skutečnost. Akce,na objednání šatů sleva 10% a závoj jako dárek. Rezervace může být i na t.číslo 775 135 503.

Sezonní vyprodej šatů, ceny jsou v katalogu, ceny na půjčení jsou v popisu šatů.   

Od roku 2015 pracujeme v nových příjemných prostorách na ul. Kurta Konráda 2457/6, Praha 9, Libeň,  vedle metra Českomoravská .Od 20.6.2018 salon na Kurta Konráda přestěhoval. Šaty IvaDias i dál můžete objednávat přes náš e-shop, nebo přes e-mail: ivadias@seznam.cz . Vždy Vám odpovíme a poradíme. Šaty stejně šijeme, objednat se na zkoušku šití je možně na t.775135503

Každý rok se účastníme několika svatebních veletrhů jako například Svatebních Dnů v hotelu Clarion.

Spolupracujeme s vynikajícím  fotografem 
Martinem Mantičem (http://www.photomantic.com/).

Dokonalost zpracování našich šatů je záruka vašeho úspěchu a spokojenosti, pracujeme ručně.

Do výroby všech šatů vkládáme i své srdce.

Těšíme se na Vás,
Mgr. Inna Biriulinová

 

IVADIAS. December 14th, 2018   COPYRIGHT   2015. KOPÍROVÁNÍ JE DOVOLENO POUZE S ODKAZEM NA ZDROJ. 

Váš koš je prázdný